Hledej reality
Realitní zpravodaj

O firmě

ATDK Real spol. s r.o., realitní a investiční společnost vznikla v druhé polovině roku 1995, po takřka 5 letech úspěšné činnosti kanceláře ATDK v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí.

V posledních letech kancelář ATDK Real spol. s r.o. postupně, ovšem velice zásadně upevnila své místo na českém trhu v oblasti realit. Velké množství každoročně úspěšně uzavřených obchodních případů různé velikosti a počet spokojených klientů svědčí zcela jednoznačně o důvěře, kterou si na trhu získala.

Zaměření společnosti

ATDK Real spol. s r.o. se v současné době zaměřuje převážně na potřeby středních vrstev, ovšem její činnost zasahuje široce i do zbývajících zájmových skupin.
ATDK Real spol. s r.o. působí po celém území ČR.

Nejvíce se však zaměřuje na oblast hlavního města Prahy a vybrané lokality přibližně do vzdálenosti 100 km.

ATDK Real spol. s r.o. nabízí uplatnění především svým nejpřínosnějším pracovníkům a spolupracovníkům. Společnost při realizaci nabízených nemovitostí klade důraz na specializaci jak regionální, tak ve skladbě klientů a typů nemovitostí.

Strategie

Naše základní strategie vychází z důkladného zmapování trhu nemovitostí, pečlivé obchodní a psychologické průpravy, z dobré znalosti místního prostředí, ze zkušeností ověřených praxí.

Zázemí

Vysokou úroveň služeb zajišťuje tým vybraných odborníků – právníků, stavařů, soudních znalců, ekonomů a praktiků v oblasti nemovitostí. O spokojenost našich klientů, makléřů a poboček společnosti ATDK Real spol. s r.o. se stará tým špičkových odborníků z jednotlivých oblastí – z oblasti reklamy, stavebnictví a developingu, bytového družstevnictví, oblasti práva, architektury, finančnictví včetně hypotéčních úvěrů.

Filozofie

Důsledně dodržujeme pevnou zásadu, aby se o každého našeho klienta či spolupracovníka starali lidé, kteří nejen rozumí dané problematice, ale zároveň mají důkladnou znalost místního prostředí.

Ke každému přistupujeme individuálně, korektně, lidsky a naplno, bez ohledu na rozsah spolupráce. Stejná pravidla platí samozřejmě i pro vztahy uvnitř pracovního kolektivu.

Úspěšní realitní makléři u nás mají maximální podporu a možnosti prakticky neomezeného profesního i funkčního růstu – nejschopnější se po čase mohou stát regionálními řediteli nebo působit volně jako samostatní specialisté. Kvalitních lidí si vážíme a máme pro ně vyvinutý propracovaný motivační odměňovací systém. Zkušení makléři u nás mohou získat vysoké odměny, kromě toho však získávají řadu dalších výhod navíc.


Finanční služby

Naše společnost spolupracuje s mnoha bankovními i finančními ústavy, proto si můžeme dovolit nabídnout vám celé spektrum finančních produktů. Naši makléři jsou připraveni pro vás vypracovat a zajistit řešení „na míru”, dle vašich aktuálních potřeb. Věříme, že najdeme řešení opravdu pro každého, ať se jedná o hypotéční úvěr, financování projektu, stavební spoření, pojištění či jiné produkty …

Pro investory

Speciální business balíky – naši experti pro vás vypracují speciální investiční záměr pro zhodnocení vašich financí. Diky individuálnímu přístupu, ale i rozsahu zpracování a variabilitě řešení naše investiční návrhy přitahují čím dál více obchodních partnerů, kteří se účastní i na realizaci firemních projektů.

Tomu napomáhají především tyto faktory:
 • Přímý dohled vedení společnosti věnuje každému případu dostatečnou pozornost,
 • široká škála řešení a návrhů pokrývá: developerské projekty, investiční nemovitosti, pozemkové aspekty,
 • profesionální zázemí umožňuje poskytovat komplexní služby, zaručuje spolehlivou a bezpečnou spolupráci v investiční oblasti.

Dále společnost ATDK Real spol. s r.o.
 • Zajistí vám kompletní stavební činnost,
 • poradí vám jak, kdy, kam a proč investovat,
 • zajistí vám kompletní služby a poradenství ohledně prodeje, nájmu či investice do oblasti nemovitostí,
 • díky zkušenosti a solidnosti našich makléřů ATDK Real spol. s r.o. se řádí mezi firmami s nejnižším počtů reklamace, naše pověst je vizitkou,

Právní služby

Přímo v našem klientském centru poskytuje právní oddělení tyto služby:
 • Právní poradenství týkající se koupě či prodeje nemovitostí,
 • smlouvy o budoucí kupní smlouvě, kupní smlouvy,
 • smlouvy o nájmu nemovitosti, bytu či nebytového prostoru,
 • návrhy na vklad do katastru nemovitostí,
 • úřední ověření podpisů klientů v prostorách realitní kanceláře,
 • advokátní úschovu peněz a listin.

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

PhDr. Michal Müller

Zakladatel ATDK Real spol. s r.o.

Určuje strategii a vytváří vize společnosti

M. Mousa Bacha, MBA

Výkonný ředitel

Zodpovídá za komplexní chod společnosti

Michal Müller ml.

Zástupce Výkonného ředitele

Zodpovídá za chod kancelaře

JUDr. Lenka Vančatová

Vedoucí právního oddělení

Právní a advokátní služby

Hana Bílková

Vedoucí sekretariátu

Administrativní agenda společnosti

Vedoucí realitní makléři

Jáchymová Květoslava
Oldřich Novotný
Milan Bartoň
Partneři