Hledej reality
Realitní zpravodaj

Kariéra

ATDK Real, spol. s r.o. je prosperující realitní investiční společnost s mnohaletou tradicí.

Základní filosofií je solidnost, dynamičnost, profesionalita a prosperita všech zúčastněných. V poslední době výrazně roste počet zakázek a zájem o služby ATDK Real, spol. s r.o., proto vypisujeme konkurz na následující pozice:

Vedoucí personálního oddělení, asistentka jednatele společnosti, oblastní ředitel, realitní makléř a krajský obchodní specialista.

Požadavek: solidnost, dynamičnost a flexibilita, rychlá adaptace a schopnost v co nejkratší možné době pracovat vysoce efektivně a profesionálně. Uvedené pozice nejsou limitovány výší vzdělání, praxí v oboru, ani věkem!

Nabízíme: nadstandardní podmínky i ekonomické, značnou míru volnosti, mimořádné odměny za solidní výsledky, dobré možnosti profesního a kariérního růstu a sociální jistoty! Princip sociálních jistot a základního příjmu je v ATDK Real nastaven i pro realitní makléře a krajské specialisty.

(Po zapracování, ukončené třemi samostatnými obchodními případy mají možnost základního příjmu. Jistota makléřů ATDK Real je i v tom, že ATDK Real dobré nemovitosti přímo kupuje a pokud ATDK Real nemovitosti prodává, makléř, který danou nemovitost získal, tak na dobu prvního měsíce automaticky získává exkluzivitu. Rovněž odměny makléřů za získání a za následný prodej bývají nadstandardní /často v takové výši, jakoby makléř byl samostatnou realitní kanceláří!)

Uchazeči o uvedené pozice pište na: atdk@atdk.cz

Partneři